menu

Opleiding Multi SkillZ 29/08/2017

Openingsuren secretariaat

Sport Vlaanderen centrum Julien Saelens
Nijverheidsstraat 116 - 8310 Assebroek
(tweede verdieping)

  • Dinsdag van 18.00 - 20.00 uur
  • Vrijdag van 18.00 - 20.00 uur
  • Elke eerste zaterdag van de maand
  • Van 09.00 tot 11.00 uur


Bestuur

Onze bestuursploeg bestaat uit 6 vrijwilligers met een hart voor gymnastiek, verenigen en organiseren. We werken allen hard om onze vereniging een slagkrachtige en moderne organisatie te laten worden. De weg is lang, het pad niet altijd effen. Maar stappen doen we, vooruit gaan we, dat zeker en vast. Stap per stap en dag per dag. En we doen het graag.

Onze basisaanpak
Kijken naar wat wel werkt. Zoeken naar kansen en mogelijkheden. Het beste in elkaar naar boven halen. Kijken naar waar we trots kunnen op zijn en dat uitralen.

Werking
Normaal gezien komen we maandelijks bijeen om beleids- en bestuursbeslissingen te nemen. Daarna gaat niet alleen het bestuur maar gaan ook de trainers, de werkgroepen en de individuele vrijwilligers aan te slag om alles vorm te geven.

Jaarlijks in de maand oktober komt ook de algemene vergadering van onze vereniging bijeen om o.a. de begroting en de jaarrekening goed te keuren.

Ilse Vanhoorelbeke

ilse@rrb-gym.be
0473 66 70 65

voorzitter

 

Leona Dumon

leona@rrb-gym.be
0495 70 15 49

erevoorzitter

Judith Steenbergen

judith@rrb-gym.be
info@rrb-gym.be
inschrijvingen@rrb-gym.be
0476 54 67 18

secretaris

Carina Van Compernolle

carina@rrb-gym.be
0496 22 48 99


penningmeester

Roos Maes

roos@rrb-gym.be
0493 50 67 67

bestuurslid

Daan Gykiere

daan@rrb-gym.be


bestuurslid

Florien Devisch

florien@rrb-gym.be


bestuurslid
algemene voorwaarden